Yhdistyksen toimintapaikka Suopunki, Riihijärvenkatu  2 A, 44200 Suolahti

Puheenjohtaja  Liisa Lakanen 
 0400767114  
 liisa.lakanen@netti.fi 

Varapuheenjohtaja Maija Piitulainen 
0407503950         
 maijapiitu@gmail.com 

Sihteeri  Tuulikki Manninen 
 0400231576        
 tuulikki.manninen12@gmail.com 

Taloudenhoitaja Pekka Manninen 
 0407635586          
pekka.manninen321@gmail.com 

Jäsenasiainhoitaja Eino Jämsen 
 0400775022                
eino.jamsen@pp.inet.fi 

Opintovastaava   Tuula Saarenketo-Kilpiäinen  
0404189467        
tuulask@gmail.com 

Matkavastaavat:  Leena Mäkinen 
 0405952659            
makinen.leena9@gmail.com 

 Veikko Vilen  
0413132428                  
veikko.vente1@gmail.com 

Pääemäntä Leila Peuna
  0407546296                    
leila.peuna@gmail.com


VARAJÄSENET:     Kalle Helander  
0405354040             
 kalle.helander45@gmail.com 

 Tarja Jämsen 
0407548815                   
tarjajamsen6@gmail.com 
Liisa Kauppinen 
0405282556                    
lipilaari@gmail.com 
Tarja Martikainen 
0403539442
tarja.martikainen49@gmail.com 

MUU TOIMINTA:

Kahvilatoimikunta: Leila Peuna, Tarja Jämsen, Toivo Kannisto, Liisa Kauppinen, Leena Mäkinen

Askartelu-, arpajais- ja myyjäistoimikunta: Tarja Jämsen, Liisa Kupari, Liisa Lakanen, Leila Peuna, Sinikka Santakallio, Asta Valtonen

Lehtikirjeenvaihtaja: pj. Liisa Lakanen ja sihteeri Tuulikki Manninen

Kotisivut ja facebook: Tuula Saarenketo-Kilpiäinen, Kalle Helander kotisivujen kuvagallerian sisällön  tuottaja