Yhteystiedot

YHDISTYKSEN TOIMIHENKILÖIDEN TIEDOT v. 2020

 

Puheenjohtaja

Maija Piitulainen

0407503950

maija.piitulainen@pp.inet.fi

maijapiitu@gmail.com

VarapuheenjohtajaTuula Saarenketo-Kilpiäinen0404189467tuulask@gmail.com

Sihteeri

Tuulikki Manninen

0400231576

tuulikki.manninen12@gmail.com

Taloudenhoitaja

Pekka Manninen

0407635586

pekka.manninen321@gmail.com

Jäsenasiainhoitaja

 

Eino Jämsen

0400775022  

 eino.jamsen@pp.inet.fi

Opintosihteeri    

     

Liisa Lakanen

0400767114

liisa.lakanen@netti.fi

 

 Hallituksen muut jäsenet

Pirjo Uusitalo0405145145   pirjo.uusitalo@pp.inet.fi
Veikko Vilen0400736473   veikko.vente@gmail.com
Eino Jämsen       

0400775022    eino.jamsen@pp.inet.fi

Ritva Hänninen0503286690 hanninen.ritva@saunalahti.fi
Erkki Remonen                   0407247636 remonen.erkki@gmail.com
  
 

Varajäsenet

Leena Mäkinen   0405952659     makinenleena9@gmail.com          

Kalle Helander    0405354040     kalle.helander45@gmail.com

 
Liisa lakanen       0400 767 114   liisa.lakanen@netti.fi 
Timo Liimatainen 0407618418    t.liimatainen@luukku.com 

 

Lehtikirjeenvaihtaja pj. Maija Piitulainen ja sihteeri Tuulikki Manninen

Kotisivujen päivitys: Tuula Saarenketo-Kilpiäinen, Kalle Helander, kotisivujen kuvagallerian sisällön tuottaja

Facebook-sivujen pääkäyttäjät:

Maija Piitulainen, Kalle Helander ja Tuula Saarenketo-Kilpiäinen


 

 

 

TOIMIKUNNAT:

Ravintola tk:

Ilmoitetaan myöhemmin

 

Matkailu tk:

Leena Mäkinen

Veikko Vilen

Asakartelu, arpajais-

ja myyjäistk

Liisa Lakanen

Eila Huovinen

Tarja Jämsen

Liisa Kupari

Ritva Remonen

Sinikka Santakallio