Yhteystiedot

YHDISTYKSEN TOIMIHENKILÖIDEN TIEDOT v. 2021

Puheenjohtaja

Maija Piitulainen

0407503950

maijapiitu@gmail.com

maija.piitulainen@pp.inet.fi

Varapuheenjohtaja,

opintosihteeri

Liisa Lakanen0400767114liisa.lakanen@netti.fi

Sihteeri

Tuulikki Manninen

0400231576

tuulikki.manninen12@gmail.com

Taloudenhoitaja

Pekka Manninen

0407635586

pekka.manninen321@gmail.com

Jäsenasiainhoitaja

 

Eino Jämsen

0400775022  

 eino.jamsen@pp.inet.fi

 Hallituksen muut jäsenet

Leena Mäkinen 0405952659   makinenleena9@gmail.com 
Veikko Vilen0405414174 veikko.vente1@gmail.com
Erkki Remonen                   0407247636   remonen.erkki@gmail.com
Tuula Saarenketo-Kilpiäinen 0404189467   tuulask@gmail.com
 

Varajäsenet

Kalle Helander    0405354040     kalle.helander45@gmail.com

 
Riitta Mieskonen  0400814653    rmieskonen@gmail.com 

Timo Liimatainen 0407618418    timoliimatainen51@gmail.com

Ritva Hänninen0503286690   hanninen.ritva@saunalahti.fi
 

 

Lehtikirjeenvaihtaja pj. Maija Piitulainen ja sihteeri Tuulikki Manninen

Kotisivujen päivitys: Tuula Saarenketo-Kilpiäinen, Kalle Helander, kotisivujen kuvagallerian sisällön tuottaja

Facebook-sivujen pääkäyttäjät:

Maija Piitulainen, Kalle Helander ja Tuula Saarenketo-Kilpiäinen


 

 

 

TOIMIKUNNAT:

Kahvila tk:

Liisa Lakanen

Ritva Hänninen

Toivo Kannisto

Riitta Mieskonen

Timo Liimatainen

 

Matkailu tk:

Leena Mäkinen

Veikko Vilen

 

Asakartelu, arpajais-

ja myyjäistk

Riitta Mieskonen

Liisa Lakanen

Tarja Jämsen

Liisa Kupari

Ritva Remonen

Sinikka Santakallio